Servere Gata facute,Pluginuri Cs,Tutoriale cs,Tutoriale noi

Servere Gata facute,Pluginuri Cs,Tutoriale cs,Tutoriale noi,Programe Calculator,Gta,Dicutii,lag,rezolvare lag,pluginuri utile,pluginuri noi,addonuri bune,addonuri fara lag,addons fara lag,Jocuri free,cs,counter-strike,filme free

AcasaJocuri OnlineFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

TuneUP Utilities 2009

In jos 
AutorMesaj
sgas
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 24
Respectarea regulilor :
Data de inscriere : 29/02/2008

MesajSubiect: TuneUP Utilities 2009   Mar Mai 19, 2009 5:45 pm

Program bun pentru calculator

Am descoperit aseara un program care pot să îl numesc minune. Poate că și tu te-ai săturat să ți se încarce greu calculator, se miscă complicat. Cu acest program care dorește să își mulțumească clienții îți curăță programul în cât va funcționa ca și nou.
În primul rând îți va corecta probleme aparute la sistem, start menu, programe, etc. și îți va defragmenta hard diskul.
Îți analizează, modifică, recomanda și multe altele în așa fel încat să poți să rulezi pe Windowsul tău perfect.
Eu datorită lui am renunțat la un wallpaper pentru windows și skinul meu de Vista pentru XP. Deoarece dacă încerci să îți tunezi un Windows XP cu un skin de exemplu în Vista, calculator își îngreunează rulajul.
Acest program îți pune la locul lor și registri, fișierele nefolosite, aranjează hard diskul în așa fel încat să ai mai mult spațiu pe disk.
Și ceva care pe mine sincer mă mulțumește este faptul că îți permite un lucru important, îți poți seta cu niște simple întrebări viteza internetului, cum ruleaza, ce ți-ai dori de la internet, iar programul va dat tot posibilul să îți îmbunătățească conexiunea.
Pentru alte detalii și download citește mai mult

Eu zic că acest program este de folosc ori cui, care are puțin timp, are să zic așa voință. Dacă esti pregătit să renunți la wallpaper de pe fundal și la skinul tau preferat, atunci cu acest program vei rula calculatorul ca în paradis.
Așa că să trecem la fapte și să îți dau și un DOWNLOAD.
TuneUP Utilities 2009 DOWNLOAD
La downloadare alege Free Trial Version.
DOWNLOAD SERIAL
La rularea programului trebuie să alegi : “Enter Registrant Code” de unde Name și Oraganization le poți alege tu, iar SERIAL cu ce ai downloadat mai sus.
Nu uitați să lasați pareri!

TuneUP Utilities 2009
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Servere Gata facute,Pluginuri Cs,Tutoriale cs,Tutoriale noi :: Programe calculator-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit